Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.07.2016 08:07
Trzeci sezon The Walking Dead ma być dobrym punktem startowym - screeny i informacje z Comic-Con
1382V

Trzeci sezon The Walking Dead ma być dobrym punktem startowym - screeny i informacje z Comic-Con

Telltale zainteresowało się tematem Batmana, ale nie znaczy to oczywiście, że firma porzuca swój sztandarowy projekt. Przed nami pierwsze screenshoty oraz informacje o trzecim sezonie The Walking Dead!

W trakcie San Diego Comic-Con deweloperzy z Telltale Games przedstawili kilka pierwszych obrazków z nowego sezonu The Walking Dead. Na screenach widać Javiera i Clementine, czyli dwie grywalne postacie, którymi pokierujemy w trzecim sezonie serii. Między bohaterami produkcja będzie się przełączać w pewnych ustalonych momentach.

Deweloperzy zapewnili na Comic-Conie, że Sezon 3 będzie dobrym punktem startowym dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tą marką. W Sezonie 3 występuje syn Rebeccii z Sezonu 2, który będzie informował graczy o tym co działo się wcześniej, a także opowie o historii Clementine. Oczywiście osoby, które cały czas bawią się z serią Telltale będą cieszyć się z tego, że gra ponownie uwzględnia podjęte wcześniej decyzje.

Granie jako nowa postać (Javier), niezwiązana z wątkami dotyczącymi Clementine, pozwala ponoć twórcom na pokazanie motywów fabularnych z innej perspektywy i na tchnięcie świeżości w formułę tego IP.

Wszystko pięknie, ale co z datą premiery? Deweloperzy zapowiedzili, że gra ma trafić do dystrybucji jesienią 2016 r.

Tagi: comic-con san diego comic-con Telltale Games the walking dead

Nie przegap