Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.07.2016 07:56
Lara wygląda świetnie na PS4 - porównanie graficzne Rise of the Tomb Raider na 3 platformach
1955V

Lara wygląda świetnie na PS4 - porównanie graficzne Rise of the Tomb Raider na 3 platformach

Wczorajszy dzień był wyjątkowo dobry dla fanów Lary Croft. O tym, że Rise of the Tomb Raider zadebiutuje w końcu na PS4 wiedzieliśmy od dawna, ale wczoraj przekonaliśmy się wreszcie, kiedy dokładnie się to wydarzy.

W największym skrócie - Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na PS4 już 11 października 2016 r. Deweloperzy przygotowali nowe wyzwanie "Blood Ties", w którym Lara zmierzy się z zombiakami. Z kolei w trybie Endurance pojawi się kooperacja graczy. Wszystkie nowości z wersji na PS4 (oprócz trybu VR) będą dostępne do pobrania za darmo dla osób z wykupioną przepustką sezonową na XOne i PC.

Autorzy zaprezentowali wczoraj spore ilości rozgrywki z Rise of the Tomb Raider w wersji "pre-beta" z PS4. Pomimo wczesnej wersji kodu gry tytuł prezentował się wyśmienicie. Redakcja IGN zestawiła ujawniony gameplay z rozgrywką pochodzącą z wersji odpalonej na XOne i PC. Okazuje się to, że deweloperzy stanęli na wysokości zadania, bo konwersje są pod względem wizualnym praktycznie nie do odróżnienia. Porównanie sprawdźcie na poniższym materiale wideo.


Tagi: grafika porównanie grafiki rise of the tomb raider tomb raider