Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2016 19:34
Gamesters zaprasza na Summer Cup #1. Turniej w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
500V

Gamesters zaprasza na Summer Cup #1. Turniej w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ubisoft systematycznie ulepsza swojego shootera, który jest jedną z ciekawszych opcji dla fanów drużynowego strzelania. Właśnie z tego powodu organizatorzy Gamesters postanowili przygotować kolejny turniej właśnie na platformie Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Jesteście zainteresowani rozgrywką? Poznajcie wszystkie szczegóły.

Gamesters już wcześniej zapowiadało, że zamierza inwestować w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege i właśnie zainteresowani produkcją Ubisoftu mogą zapisać się do turnieju. Chętni muszą wyrazić chęć uczestnictwa do soboty (23.07), ponieważ w następnym tygodniu odbędą się pierwsze mecze.

Na początku zmagania odbędą się w grupach – w zależności od zapisanych formacji powstaną grupy,  z których tylko najlepsze zespoły awansują do drabinki. W drugiej turze powinniśmy oczekiwać niezwykle dramatycznych pojedynków, ponieważ przedstawiciele Gamesters zdecydowali się na drabinkę pojedynczej eliminacji (SE).

Zapisy są oczywiście bezpłatne, a dla zwycięzców zostaną przygotowane nagrody. Wszystkie informacje dotyczące turnieju znajdziecie tutaj – ja jeszcze na koniec oddaje głos organizatorowi, który postanowił osobiście zaprosić czytelników PPE do zabawy:  

"Chciałbym wszystkich zaprosić na pierwszy event R6S w wykonaniu Gamesters. Fajne nagrody, dobra zabawa, plus możliwość sprawdzenia się z topowymi ekipami."

Tagi: gamesters Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Turniej