SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.07.2016 10:14
Do wyboru, do koloru - aż 8 nowych wersji DualShock 4 w Europie
4730V

Do wyboru, do koloru - aż 8 nowych wersji DualShock 4 w Europie

Niedługo może się okazać, że DualShocki 4 w końcu bezproblemowo podłączymy do PC, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Póki co oficjalne wieści są takie, że niedługo dorobimy się nowej gamy kontrolerów do PS4!

Jeśli narzekacie na mały wybór wersji kolorystycznych DualShocka 4, to Sony przychodzi w końcu z odsieczą. I do tego w zaniedbywanym trochę pod tym względem rynku europejskim.

Tym razem europejski oddział Sony szykuje dla nas DualShocki 4 w aż 8 wersjach, m.in. w barwach miejskiego kamuflażu wojskowego i w wersji z transparentnym plastikiem (wszystkie wersje kolorystyczne nowych padów znajdziecie w galerii).

Sony przygotowało póki co zwiastuny dla dwóch wersji szykowanych DualShocków 4 - "Crystal" (czyli z transparentną obudową) oraz "Steel Black". Zwiastuny możecie sprawdzić poniżej.

Wszystkie kontrolery mają być od dzisiaj dostępne w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a w kolejnych tygodniach mają znaleźć się w sklepach reszty europejskich państw.Tagi: dualshock dualshock 4 europa kontroler ps4