Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2016 16:02
Evolve przeżywa prawdziwy renesans - twórcy chwalą się wynikiem i rozdają skórkę dla łowcy. Polujecie?
1040V

Evolve przeżywa prawdziwy renesans - twórcy chwalą się wynikiem i rozdają skórkę dla łowcy. Polujecie?

Pewnie nikt nie spodziewał się, że Evolve: Stage 2 zaliczy tak ogromny sukces. Na serwerach nie brakuje sympatyków strzelania, więc deweloperzy rozwijają koncepcję i rozdają darmową skórkę dla łowcy.  

Evolve zadebiutowało w lutym 2015 roku i gra od początku musiała radzić sobie z krytyką graczy. Turtle Rock Studios postanowiło walczyć o swoją perełkę i tydzień temu zapowiedziano „Stage 2”, czyli nowy rozdział w historii tej produkcji.

Tytuł przeszedł na model biznesowy free-2-play i był to… Strzał w dziesiątkę. Deweloperzy właśnie potwierdzili, że odnotowali 1 milion nowych graczy na serwerach! Należy tutaj zwrócić uwagę na słowo „nowych” – są to osoby, które nigdy wcześniej nie wypróbowały projektu.

Jest to naprawdę fantastyczna wiadomość, ponieważ dla mnie Evolve, to jeden z najbardziej niedocenionych projektów aktualnej generacji. Produkcja od początku oferowała przyjemne strzelanie – zgrana ekipa jest niezbędna! – ale przez nagonkę wielu nawet nie spróbowało pozycji.

Nadal trwają testy odrodzonej koncepcji i od razu po zakończeniu bety niezbędne pliki trafią również na konsole. Jeśli posiadacie grę w swojej bibliotece, to automatycznie otrzymacie dostęp do wszystkich rozszerzeń.

Twórcy potwierdzili skromny prezent dla graczy – jeśli zalogujecie się na serwer do 18 lipca, to otrzymacie nową skórkę dla Griffina. Poniżej przedstawiam materiały, w których są przedstawione zmiany:

Źródło: Twitter.com

Tagi: 2K Games evolve turtle rock studios