Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 13.07.2016 12:07
Zobaczcie cztery spektakularne mapy na premierowym zwiastunie Call of Duty: Black Ops III - Descent
514V

Zobaczcie cztery spektakularne mapy na premierowym zwiastunie Call of Duty: Black Ops III - Descent

Nowe DLC do Call of Duty: Black Ops III otrzymało właśnie premierowy zwiastun, który potrafi przekonać, że jest to jeden z najciekawszych dodatków w historii serii.

Rozszerzenie jest już oficjalnie dostępne dla użytkowników PlayStation 4. Pakiet kosztował was będzie 61 zł. Na razie DLC ma czasową wyłączność dla fanów Sony. Jeżeli zdecydujecie się powrócić do zabawy wraz z dodatkiem, to dostaniecie również ładny, dynamiczny motyw.

W zestawie znajdziecie 4 mapy:

  • Empire: Ulubiona mapa fanów, Raid powraca, przerobiona na klasyczną, średnich rozmiarów arenę, w której akcja rozgrywa się na terenie autentycznej, rzymskiej willi, gdzie klasyczna struktura znanej mapy łączy się z nowymi mechanikami rozgrywki Black Ops III.
  • Berserk: Wioska wikingów, w której czas zatrzymał się dawno temu, będzie skłaniała graczy do walk w zamieci śnieżnej o panowanie nad centralnym punktem mapy. Ta średnich rozmiarów arena składa się głównie z drewnianych budynków, zabójczych skalnych wypiętrzeń oraz ciasnych przejść.
  • Cryogen: Zlokalizowany daleko na Morzu Martwym, odizolowany kompleks trzymał jednych z największych złoczyńców w zamarzniętych  izolatkach. Wieżyczki strażnicze wznoszą się ponad niewielką, okrągłą areną, na której kluczem do zwycięstwa będzie szaleńcza walka pełna biegania po ścianach.
  • Rumble: Gracze walczyć będą pomiędzy większymi od ludzi mechanicznymi wojownikami na tej średnich rozmiarów mapie, która przeniesie najbardziej dynamiczne walki do jej centralnej części, do której gracze będą musieli przebić sobie drogę pomiędzy padłymi mechami i fajerwerkami.

Descent przeniesie także graczy do alternatywnej wersji Stalingradu w najnowszym rozdziale Origins – fabuły trybu Zombie, noszącej tytuł Gorod Krovi. Będą oni musieli stawić czoło chordzie zmechanizowanych zombie oraz unikać ognia spadającego z góry, wprost z paszczy smoka, a wszystko to w bitwie szalejącej na zgliszczach ojczyzny Nikolaia. 

A oto premierowy zwiastun Descent:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Black Ops III call of duty: black ops III - descent dlc dodatek rozszerzenie trailer Treyarch