Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2016 16:55
Pełen lesbijskiej miłości i wielkich piersi brawler trafi do Europy. Przywitajcie Valkyrie Drive: Bhikkhuni
1054V

Pełen lesbijskiej miłości i wielkich piersi brawler trafi do Europy. Przywitajcie Valkyrie Drive: Bhikkhuni

Japończycy nie od dzisiaj przygotowują bardzo wyuzdane gry wideo i jeśli jesteście sympatykami takiej rozgrywki, to na pewno ucieszy Was informacja o przeniesieniu Valkyrie Drive: Bhikkhuni na Stary Kontynent. Wydawca potwierdził wrzucenie gry do Europy. 

W Valkyrie Drive: Bhikkhuni przygotowano bardzo ciekawe tło fabularne. Na świecie pojawił się tajemniczy wirus zamieniający młode kobiety w broń. Rząd postanowił odizolować dziewczyny od społeczeństwa i na specjalnych wyspach przygotowano akademie. Osamotnione, ponętne niewiasty mają sporo wolnego czasu… Więc poznają się bardzo dogłębnie.

Mimo wszystko nie jest to gra porno, a brawler. Dziewczyny chcąc opanować swoją siłę muszą ze sobą walczyć, a deweloperzy przygotowali siedem grywalnych bohaterek, 28 misji fabularnych, tryb sieciowy, możliwość ubierania protagonistek oraz oczywiście… System niszczenia odzieży.

Gra trafi jeszcze w tym roku na Zachód, ale na szczegóły musimy zaczekać. Jeśli nie potraficie sobie wyobrazić takiej zabawy, to zerknijcie na poniższe materiały. Przemiana pranerki w broń, którą następnie walczy się na arenie wygląda… Ciekawie. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: