Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2016 00:16
No Man's Sky w złocie! Szykujcie się na zwiedzanie planet
2152V

No Man's Sky w złocie! Szykujcie się na zwiedzanie planet

Stało się. Zakończono prace nad jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2016 roku i dzięki temu miłośnicy zwiedzania kosmosu mogą szykować się na długą i satysfakcjonującą podróż. No Man's Sky nie zostanie już opóźnione.

Bardzo długo czekaliśmy na tę wiadomość. W końcu Sean Murray – założyciel Hello Games – potwierdził, że zakończono prace nad No Man's Sky. Jest to wyjątkowo dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków zwiedzania światów, których urzekła koncepcja tej produkcji.

Najnowszy projekt Hello Games nie będzie standardową grą, ale jeśli lubicie nieszablonowe projekty, to powinniście pamiętać o tej premierze. Tytuł trafi na rynek 10 sierpnia i w trakcie rozgrywki gracze otrzymają niemal nieskończony świat do zwiedzania. To my będziemy nazywać nowo powstałe planety, drzewka i zwierzątka, a najbardziej zagorzali miłośnicy latania w końcu trafią do miejsca, w którym poznają odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania.

Na No Man's Sky czekamy długo, ale według wszystkich aktualnie dostępnych informacji gra może odnieść naprawdę spory sukces. Prace nad tytułem trwały długie 4 lata, ale możemy mieć pewność, że tym razem nie będziemy świadkami kolejnego opóźnienia. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Hello Games No Man's Sky sean murray