Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2016 14:18
To jest nowy początek! Twórcy prezentują ulepszną wersję Evolve
993V

To jest nowy początek! Twórcy prezentują ulepszną wersję Evolve

Z samego rana zapowiadaliśmy nowy początek Evolve. Twórcy postanowili zdecydowanie przebudować produkcję i zaoferować pozycję w formie free-2-play, a teraz możemy spojrzeć na zwiastun prezentujący nowości. 

Evolve to kawał przyjemnej gry, ale autorzy z wydawcą nie przemyśleli koncepcji dodatków i w totalnie beznadziejny sposób przedstawili swoje plany społeczności. W konsekwencji wielu graczy jeszcze przed premierą skazało produkcję na straty. A to był błąd, bo przyjęta konecką naprawdę się sprawdza. Studio postanowiło ratować sytuację i zapowiedziało z samego rana „Stage 2” – gra zostanie przebudowana, pojawią się nowe zdolności, mapy otrzymają nowe elementy, a co najważniejsze… Tytuł trafi do wszystkich zainteresowanych w formie free-2-play.

To moim zdaniem dobra decyzja, ponieważ wielu graczy będzie mogło na własnej skórze przekonać się, jak prezentuje się rywalizacja 4 vs. 1. Mam tylko nadzieję, że autorzy nadal będą dbać o balans i zadbają o kilka dodatkowych elementów urozmaicających zabawę.

Jeszcze dzisiaj zainteresowani sprawdzą wersję F2P – beta nowego Evolve na początku wystartuje wyłącznie na komputerach osobistych. Gdy wszystkie zmiany zostaną sprawdzone, to pliki trafią również na konsole.

Deweloperzy postanowili zaprezentować zmiany na nowym zwiastunie: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games evolve trailer turtle rock studios zwiastun

Nie przegap