Euro 2016 dzień 21 - dzisiaj pierwszy półfinał - Portugalia - Walia

Konkurs
1079V
redakcja | 06.07.2016, 07:30

Poznaliśmy komplet półfinalistów. Nie było niespodzianki - Francja zdecydowanie pokonała Islandię 5:2 i w czwartek zmierzy się w walce o finał z Niemcami. Nim jednak ten mecz, to czekają nas 2 dni przerwy, a na boisko wracamy w środę, wtedy to właśnie zostanie rozegrany pierwszy półfinał - Portugalia - Walia.

Z jednej strony Portugalia, która do półfinału doszła po 5 meczach, w których... 5-krotnie w regulaminowym czasie gry remisowała. Z drugiej strony sensacyjny debiutant na Euro - Walia. Bukmacherzy za postawioną złotówkę na Portugalię wypłacą nam ok. 2,20 zł, ta sama kwota postawiona na Walię może dać nam ok. 3,90 zł.

Na drodze do półfinału Portugalia zremisowała 3 grupowe mecze (1:1 z Islandią, 0:0 z Austrią i 3:3 z Węgrami), następnie pokonała po dogrywce Chorwację 1:0 i w ćwierćfinale po rzutach karnych Polskę. Walia w grupie B ograła Słowację i Rosję, ulegając jedynie Anglii. W 1/8 finału Bale i spółka pokonali Irlandię Północną, a w ćwierćfinale okazali się lepsi od faworyzowanej Belgii. Dotychczas obie ekipy nie miały okazji spotkać się w oficjalnym meczu, 3-krotnie jedynie grając towarzysko (2 wygrane Portugalii, jedna Walii).

Spotkanie rozpocznie się 6 lipa (środa) o 21.00 w Lyonie, a tym samym na Wasze typy czekamy do 6 lipca (środa) do 20:50. Przed nami już tylko 3 mecze łącznie z najbliższym.

Przypominamy również, że w fazie pucharowej typujemy tylko wynik podstawowych 90 minut bez dogrywki i ewentualnych karnych.

PES typował skromne 1:0, a tu Francuzi okazali się bezlitośni i wygrali aż 5:2. A jakiego wyniku możemy spodziewać się w pierwszym półfinale?

Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów.

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016

Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :).

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Źródło: własne