Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 29.06.2016 17:30
Microsoft wyprodukował już okrągły milion kontrolerów Xbox One Elite
701V

Microsoft wyprodukował już okrągły milion kontrolerów Xbox One Elite

W zeszłym roku mowa była o tym, że Microsoft nie docenił zainteresowania, jakim cieszył się ich wypasiony kontroler Xbox One Elite. W sklepach niespodziewanie wyprzedano wszystkie stuki, a MS musiał podkręcić produkcję  Popyt na te urządzenia nie maleje, bo wyprodukowano dzisiaj unikatowy, milionowy egzemplarz pada.

Kontroler Xbox One Elite odznacza się bardzo eleganckim wyglądem, możliwością dostosowania wielkości gałek czy doczepienia dodatkowych łopatek oraz dużą dozą dowolności w programowaniu przycisków.

Gwoli ścisłości, nie jest to milionowy sprzedany pad lecz zmontowany. Wynik mimo wszystko zachwyca, ponieważ za przyjemność posiadania takiego cuda należy zapłacić blisko 600 zł.

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, pad jest skromnie oznakowany szarym zapisem liczby i jeżeli jego właściciel będzie świadomy tego, co trzyma w rękach, to z pewnością będzie mógł sporo sobie za niego zawołać. Albo przytulić do serca i świętować.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-29-microsoft-shifts-one-million-of-those-129-xbox-one-elite-controllers

Tagi: Microsoft Phil Spencer