Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2016 15:05
Furi jest pierwszą, lipcową grą z oferty PlayStation Plus? Poznaliśmy datę premiery
2678V

Furi jest pierwszą, lipcową grą z oferty PlayStation Plus? Poznaliśmy datę premiery

Szykujcie kontrolery, zróbcie kilka pompek i zadbajcie o sporo orzeźwiających smakołyków. Na początku przyszłego miesiąca na rynku zadebiutuje bardzo ciekawy indyk, który może zainteresować fanów wymagających walk. 

Furi zostało zapowiedziane w ubiegłym roku i jest to bardzo interesująca produkcja. Autorzy nie skupili się na przygotowaniu długiej i wciągającej historii, a postanowili oprzeć całe dzieło na wymagających walkach. W tytule główny bohater mierzy się z kolejnymi bossami.

Gra charakteryzuje się świetną dynamiką, ponieważ protagonista może w ekspresowym tempie unikać ataków oraz przemieszczać się po lokacjach. Może i w tym przypadku oprawa nie wygląda wyjątkowo dobrze, ale fani brawlerów nie powinni narzekać.

The Game Bakers potwierdziło zakończenie prac nad tytułem i projekt zadebiutuje już 5 lipca na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Data jest dość ciekawa, ponieważ jest to pierwszy wtorek miesiąca, więc w Sieci pojawiają się domniemania, według których Furi trafi do lipcowej oferty PlayStation Plus.

Tytuł został wyceniony na około 96 zł.  

Tagi: data premiery FURI The Game Bakers

Nie przegap