Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2016 16:04
Sony potwierdziło datę premiery Kill Strain. Zobaczcie rozgrywkę
866V

Sony potwierdziło datę premiery Kill Strain. Zobaczcie rozgrywkę

Wewnętrzne studio Sony z San Diego pracuje aktualnie nad między innymi Kill Strain. Dotychczas nie otrzymywaliśmy konkretów dotyczących daty premiery, jednak ciszę przerwała krótka wiadomość na blogu Sony. Sieciowa zabawa rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. 

Kill Strain nie będzie największym tegorocznym hitem na PlayStation 4, ale pozycja może zainteresować fanów twórczości free-2-play. Gra będzie dystrybuowana właśnie w tej formie i wszyscy posiadacze PlayStation 4 otrzymają możliwość wypróbowania dzieła. Pewnie w odpowiednim momencie gracze trafią na przygotowane mikrotransakcje, ale aktualnie deweloperzy nie wspominają o małych płatnościach.

Produkcja może zaciekawić fanów MOBA – zmagania w pewien sposób przypominają ten gatunek, ale na mapie pojawiają się trzy drużyny graczy. W dwóch możemy zobaczyć czteroosobowych przedstawicieli rasy ludzi, a w trzeciej formacji znajdzie się dwóch mutantów. Podczas starć dwa większe zespoły muszą walczyć o dominację i minerały, a maszkary starają się wszystkim przeszkadzać.

Brzmi ciekawie? Premiera Kill Strain odbędzie się już 19 lipca, ale subskrybenci PlayStation Plus otrzymają wcześniejszy dostęp do zabawy i rozpoczną zmagania tydzień wcześniej. Poniżej możecie spojrzeć na najnowszy zwiastun oraz prezentację rozgrywki. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/06/22/kill-strain-hits-ps4-on-12th-july-and-its-free-to-download/

Tagi: data premiery gameplay kill strain sony san diego zwiastun