Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2016 18:00
Square Enix prezentuje Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Zobaczcie zwiastun, rozgrywkę i motyw
646V

Square Enix prezentuje Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Zobaczcie zwiastun, rozgrywkę i motyw

Wychodzicie z założenia, że japońszczyzny nigdy za wiele? To dokładnie zapoznajcie się z tą wiadomością. Square Enix przygotowało kilka przydatnych materiałów zapowiadających Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Gra może się okazać sporą niespodzianką lipca. 

Star Ocean: Integrity and Faithlessness trafi do graczy w Europie już 1 lipca. W przypadku tej pozycji nie musieliśmy długo czekać na sprowadzenie opowieści na Zachód, ponieważ mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni poznali przygodę 31 marca.

Square Enix dba o graczy na Zachodzie i klienci zamawiający tytuł przed premierą otrzymają specjalny motyw dla PlayStation 4. Prezentację możecie zobaczyć w naszej galerii, ale ja zdecydowanie bardziej polecam spojrzeć na premierowy zwiastun. To kawał przyjemnego materiału, który potrafi zachęci do tej opowieści. Kilka scen z historii, mocna walka i… Świetnie prezentujące się wstawki przerywnikowe.

Odnoszę wrażenie, że miłośnicy uniwersum i w sumie japońszczyzny nie mogą przejść obok tej produkcji obojętnie. Gra zapowiada się na kawał dobrej pozycji, która nie zawiedzie pod względem historii oraz rozgrywki. 

Źródło: http://gematsu.com/2016/06/star-ocean-5-english-launch-trailer-ps4-dynamic-theme-pre-order-bonus

Tagi:

Nie przegap