Kryspin Kras Kryspin Kras 11.06.2016 13:00
Szykujcie się na spory update do Rocket League
762V

Szykujcie się na spory update do Rocket League

Już 20 czerwca do Rocket League trafi, jak określają sami twórcy, "największy update w historii gry". Aktualizacja wniesie szereg udoskonaleń i nowości, takich jak nowe mapy, tryby i przedmioty.

Psyonix nie próżnuje i nie spoczywa na laurach po ogromnych sukcesach swojego indyka. Już 20 czerwca deweloperzy wydadzą, jak sami określają, największą aktualizację w historii gry która doda nam kilka nowości do gry. Bez zbędnego przedłużania, oto co dostaniemy [postanowiłem zachować oryginalne nazewnictwo niektórych określeń]:

 • Rozpocznie się "trzeci sezon" dla Competitive Playlist, który zresetuje wszystkie obecne rangi oraz nagrodzi biorących udział w poprzednim sezonie graczy unikalnym Rocket Trail na podstawie osiągniętej przez nich rangi.
 • Rozszerzony system dropu, który doda:
  • Więcej niż 20 rzadkich i bardzo rzadkich przedmiotów
  • Łatwy w użyciu system wymiany, który umożliwi wymianę wielu przedmiotów tej samej rzadkości na jeden rzadszy
  • Nowe "Painted" przedmioty, które zaoferują różne wariacje kolorystyczne istniejących już akcesoriów takich jak czapki czy koła
  • Specjalne "Certified" przedmioty, które będą śledzić nasze poczynania w grze i wraz z sukcesywnym nabijaniem statystyki śledzonej przez ten przedmiot będą zmieniać nazwę. Np. Specjalna wersja Wizard Hat - Sniper Wizard Hat będzie śledzić Long Goale i jeśli zdobędziemy ich 15 nosząc tę czapkę, jej nazwa zmieni się na Skillful Sniper Wizard Hat, a po wielu więcej golach na Incredible Sniper Wizard Hat.
 • Możliwość modyfikowania Quick-Chat o nowe teksty
 • Po meczu, zwycięska drużyna będzie mogła celebrować sukces
 • Nowa, eksperymentalna arena "Pillars", która podzieli boisko na trzy pasy przedzielone masywnymi ścianami na środku stadionu
 • Osiem nowych osiągnięć/trofeów na wszystkich 3 platformach (więcej informacji 13 czerwca)
 • Nowy, wbudowany w grę "Showroom", który umożliwi graczom przeglądanie i kupowanie wydanych już wcześniej i przyszłych DLC (więcej informacji 15 czerwca).

Oprócz tej całej listy, 20 czerwca do gry trafi nowa, darmowa arena - Neo Tokyo, charakteryzujące się futurystycznym klimatem i błyskiem neonów. 

Na sam koniec, do gry trafią również dwa nowe pojazdy inspirowane Neo Tokyo - Esper i Masamune, które będą najpierw dostępne dla posiadaczy fizycznej, kolekcjonerskiej edycji Rocket League, która będzie miała swoją premierę 24 czerwca w Europie i 5 lipca w USA.

Esper i Masamune, wraz z dwoma innymi samochodami dostępnymi początkowo dla posiadaczy fizycznej wersji gry - Marauder i Aftershock będą dostępne w normalnej sprzedaży od 18 lipca, po 2 dolary (lub lokalny ekwiwalent) za sztukę.

Źródło: http://www.rocketleaguegame.com/news/2016/06/june-20-update/

Tagi: Rocket League