Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2016 15:27
Walka o przetrwanie, wielkie bestie i budowanie. Mamy pierwszy gameplay z Conan Exiles
2229V

Walka o przetrwanie, wielkie bestie i budowanie. Mamy pierwszy gameplay z Conan Exiles

Studio Funcom postanowiło zaopiekować się Conanem Barbarzyńcą i gracze jeszcze w tym roku mają wcielić się w wygnanego herosa. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał przedstawiający rozgrywkę i koncepcję.

Funcom na początku roku potwierdziło kontynuowanie współpracy z Conan Properties. Dzięki podpisanej umowie deweloperzy mogą tworzyć produkcje w świecie znanego barbarzyńcy.

Twórcy jednocześnie zapowiedzieli Conan Exiles i gra od początku intrygowała wielu graczy przyjętą koncepcją. W tytule wcielimy się w wygnanego wojownika, który musi przetrwać w bardzo niebezpiecznej okolicy. Naszym zadaniem jest zbudowanie schronienia, znalezienie prowiantu i rywalizowanie z nadciągającymi bestiami. Zawodnicy mogą zapraszać do zabawy innych śmiałków i wspólnymi siłami walczyć o lepsze jutro. Po zebraniu odpowiedniego sprzętu i doświadczenia, barbarzyńcy wyruszą na podbój innych miast.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki i sympatycy szkoły przetrwania powinni wyczekiwać na ten tytuł. Może nie będzie to wielki hit AAA, ale mix rozgrywki potrafi zaciekawić. 

Conan Exiles ma zadebiutować na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych jeszcze w tym roku. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Conan Exiles Funcom gameplay