Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2016 09:51
Pogłoski przed rozpoczęciem E3: God of War IV i nowy model XOne ze zintegrowanym zasilaczem
3114V

Pogłoski przed rozpoczęciem E3: God of War IV i nowy model XOne ze zintegrowanym zasilaczem

Do najgorętszych konferencji prasowych tego roku zostały już tylko ostatni dni. Oczywiście jak zwykle pojawia się przed nimi masa przecieków i pogłosek. Jedna z nich dotyczy ujawnienia God of War IV.

Wg znanego informatora Shinobiego602 na konferencji Sony poprzedzającej rozpoczęcie targów E3 2016 nie zabraknie God of War IV. Taki rozwój spraw jest bardzo prawdopodobny, bo niedawno do Sieci wypłynęła masa grafik koncepcyjnych prezentujących Kratosa w zupełnie nowym otoczeniu. Tym "nowym otoczeniem" jest mroźna północ, przypominająca kraje skandynawskie. Grafiki możecie obejrzeć w tym miejscu.

Wg kolejnych informacji przekazanych przez Shinobiego602 Microsoft ujawni na swojej konferencji prasowej nowy hardware. Zapewne chodzi o mniejszą wersję Xbox One (Slim). Największa niewiadoma w tej chwili to pojawienie się na konferencji MS tematu Xbox One Scorpio, czyli znacznie mocniejszej wersji dostępnej aktualnie w sprzedaży konsoli. Premiery XOne Scorpio branża spodziewa się dopiero w 2017 roku, więc możliwe, że tematem przewodnim tegorocznej konferencji Microsoftu w kategorii hardware'u będzie tylko Xbox One Slim. W rzeczonym modelu zasilacz ma znajdować się pod obudową, wraz z innymi podzespołami konsoli, co dodatkowo ułatwi np. przenoszenie konsoli do znajomych.

Wg dotychczasowych przecieków na konferencji Microsoftu pojawią się następujące tytuły:

    Dead Rising 4
    State of Decay 2
    Crackdown 3
    Halo Wars 2
    Gears of War 4
    Scalebound
    Sea of Thieves
    ReCore
    Forza Horizon 3

Źródło: http://www.examiner.com/

Tagi: