Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2016 20:17
Odcięte głowy i latające łapy to standard w Mirage: Arcane Warfare. Zobaczcie nowy materiał z rozgrywki
795V

Odcięte głowy i latające łapy to standard w Mirage: Arcane Warfare. Zobaczcie nowy materiał z rozgrywki

Wizytówką Chivalry: Medieval Warfare są krwawe i efektowne walki. Nie inaczej będzie w nowym tytule Torn Banner Studios. Deweloperzy postanowili zaprezentować pojedynki na nowym materiale. W produkcji nie zabraknie latających głów. 

Odnoszę wrażenie, że Torn Banner Studios ma prostą zasadę. Deweloperzy w swoich produkcjach skupiają się na efektownych i dynamicznych pojedynkach, które spodobają się graczom z całego świata. Ta zasada odniosła efekt w przypadku Chivalry: Medieval Warfare i pewnie nie inaczej będzie w Mirage: Arcane Warfare.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał z nowej pozycji i film zapowiada bardzo krwawe starcia. Wygląda to przyjemnie i na pewno znajdą się miłośnicy takiej zabawy. To ciekawa alternatywa od średniowiecznych walk.

Na uwagę na pewno zasługuje wykorzystanie zdolności. Dzięki specjalnym umiejętnościom wystrzelimy oponentów w powietrze, podpalimy wybrany fragment lokacji, czy po prostu dosłownie zmiażdżymy przeciwnika. Tego mi brakowało w poprzednim tytule twórców z Kanady. 

Gra jeszcze w tym roku ma zadebiutować na trzech platformach. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision gameplay Mirage: Arcane Warfare Torn Banner Studios