Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2016 17:24
Agents of Mayhem to nowa produkcja autorów Saints Row. Mamy pierwszy zwiastun i konkrety
1156V

Agents of Mayhem to nowa produkcja autorów Saints Row. Mamy pierwszy zwiastun i konkrety

Jeszcze kilka godzin temu wspominaliśmy o tajemniczej zapowiedzi, a właśnie poznaliśmy szczegóły. Volition  nie przygotowuje nowej przygody fioletowego gangu, ale autorzy nie uciekają od wielkich, otwartych światów. Poznajcie Agents of Mayhem.

Agents of Mayhem to gra akcji w otwartym świecie przygotowana przez Volition, twórców serii Saints Row. W produkcji gracze wcielają się w specjalnych agentów obdarzonych najróżniejszymi umiejętnościami, którzy muszą poradzić sobie z oprychami. Tytuł zadebiutuje w 2017 roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

W pozycji gracze będą świadkami walki specjalnych, obdarzonych mocami agentów M.A.Y.H.E.M. z organizacją zrzeszającą czarne charaktery L.E.G.I.O.N.. Autorzy przygotowali rozbudowaną opowieść, w trakcie której gracze wcielą się w agentów, wezmą udział w najróżniejszych zadaniach, pobiegają po wielkim świecie i zdobędą najróżniejsze zdolności.

Pod względem opowieści L.E.G.I.O.N. przejął kontrolę nad światem i jedyną deską ratunku są przedstawiciele M.A.Y.H.E.M., którzy za wszelką cenę starają się pokonać Minister Doctor Babylon. Podczas przygody gracze trafią do najróżniejszych zakątków świata i nie obce im będzie przemierzanie miast, bitwy na dachach budynków oraz wzajemna współpraca.  

Tagi: agents of mayhem Deep Silver Volition