Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2016 15:46
Square Enix zdradza szczegóły Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Znamy cenę, mamy screeny
1304V

Square Enix zdradza szczegóły Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Znamy cenę, mamy screeny

Dość niespodziewanie Japończycy zaprezentowali dzisiaj Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Gra zadebiutuje na rynku w przyszłym roku, a właśnie Square Enix przedstawiło kilka ciekawych informacji na temat produkcji. Studio zajmie się usprawnieniem nie tylko grafiki. 

Zacznijmy od konkretów. Final Fantasy XII: The Zodiac Age pojawiło się już w Square Enix Online Store i produkcja została wyceniona na 49,99 dolarów, czyli w najlepszej sytuacji zapłacimy około 200 zł za odpicowaną wersję tytułu z 2006 roku.

Musicie jednak wiedzieć, że w tej cenie otrzymacie konkretnie odrestaurowanego kotleta. Firma właśnie potwierdziła szczegóły nowej wersji:

  • Aktualizacja grafiki – w pozycji pojawiają się usprawnione lokacje, postacie oraz przerywniki filmowe. Każdy z elementów ma prezentować wyjątkową oprawę na PlayStation 4.
  • Odświeżony soundtrack – Square Enix zdecydowało się odświeżyć soundtrack i przygotować go z pomocą aktualnych standardów oraz techniki (7.1). Jednak sympatycy klasyki otrzymają możliwość przełączenia na klasyczne utwory.
  • Ulepszona wersja gry – w tytule pojawi się nowy system rozwoju postaci, a także wiele usprawnień związanych z interfejsem.
  • Nowe elementy – produkcja będzie między innymi wspierać trofea, funkcję Share, auto-save, otrzyma skrócone czasy ładowania.

Tytuł zadebiutuje na rynku dopiero w 2017 roku, ale w galerii możecie spojrzeć na kilka nowych zdjęć. Kolejne materiały przedstawiające rozgrywkę zapewne zostaną zaprezentowane na E3.  

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2016/06/06/final-fantasy-xii-the-zodiac-age-launches-on-ps4-in-2017/

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age PlayStation 4 Square Enix