Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2016 18:29
Microsoft zapowiada przybycie na E3. Krótki zwiastun przedstawia terminy
1194V

Microsoft zapowiada przybycie na E3. Krótki zwiastun przedstawia terminy

Amerykańska korporacja przedstawiła zapowiedź nadciągających atrakcji. Firma przyjeżdża na E3 i w Los Angeles zostanie zorganizowanych kilka wydarzeń, które na pewno zainteresują sympatyków Microsoftu. 

13 czerwca o 18:30 odbędzie się wyczekiwana konferencja Microsoftu na E3 i możemy mieć pewność, że na wydarzeniu pojawią się nowe produkcje. Firma na zwiastunie wspomina o grach, ale niestety materiał został pozbawiony jakichkolwiek growych przerywników.

Natomiast we wtorek i środę (14-15 czerwca) odbędą się specjalne relacje, na których przedstawiciele Microsoftu będą opowiadać o tytułach zmierzających na Xboksa One oraz usłyszymy ciekawe wywiady. Warto jednak zwrócić uwagę, że te przyjemności będą rozpoczynać się o godzinie 01:00 czasu polskiego, więc w konsekwencji dla Polaków będzie to środa-czwartek.

Oczywiście wszystkie wydarzenia będą transmitowane przez Xbox.com, Twitch.tv oraz na Xboksie One i Xboksie 360. Od siebie mogę tylko dodać, że na PPE zobaczycie między innymi konferencję i w tym roku widzowie nie będą narzekać… Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! ;) 

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 2016 Microsoft Xbox One