Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2016 19:27
Sony przypomina o Cosmic Star Heroine. Gra trafi do pudełek, a dziś oglądamy zwiastun
868V

Sony przypomina o Cosmic Star Heroine. Gra trafi do pudełek, a dziś oglądamy zwiastun

„Kosmiczna Heroina” została zapowiedziana we wrześniu 2013 roku. Indyk jest przygotowywany przez twórców z  Zeboyd Games, którzy ze spokojem dopracowują pozycję. Premiera Cosmic Star Heroine odbędzie się latem, a deweloperzy zdradzili kilka informacji na temat produkcji. 

Na blogu Sony pojawiła się notka dotycząca Cosmic Star Heroine. Premiera produkcji odbędzie się latem, a zainteresowani gracze muszą przygotować około 60 zł. Tytuł będzie wspierał opcję cross-buy, więc kupując grę przykładowo na PlayStation 4, automatycznie otrzymamy wersję na PlayStation Vitę.

Ciekawostką na pewno jest wydanie produkcji w pudełkach. Aktualnie nie możemy potwierdzić, czy pozycja trafi w takiej formie również do Europy, ponieważ wiadomość została opublikowana wyłącznie na amerykańskiej stronie PlayStation.

Studio opublikowało również nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę. Materiał zapewne pojawi się jeszcze podczas prezentacji indyków na E3. Odnoszę wrażenie, że nie będzie to największy hit 2016 roku, ale sympatycy taktycznych RPG-ów nie będą marudzić.  

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2016/06/02/cosmic-star-heroine-coming-this-summer-to-ps4-vita/

Tagi: cosmic star heroine e3 2016 trailer zeboyd games zwiastun