Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.05.2016 10:06
Rosjanie nadal tworzą ekskluzywny dla PS4 thriller, inspirowany Heavy Rain
862V

Rosjanie nadal tworzą ekskluzywny dla PS4 thriller, inspirowany Heavy Rain

Ostatnie wieści o Without Memory napływały do nas w listopadzie 2014 roku. Od tamtego czasu w eterze zapanowała cisza. Rosyjskie studio Dinosaurum Games po długiej przerwie przypomina nam o tym thrillerze, szykowanym na PS4.

Dinosaurum Games odpowiedziało na pytania redakcji GamingBolt o losy Without Memory. Deweloperzy napisali, że produkcja tego exclusive'a na PS4 cały czas trwa. Autorzy aktualnie są w fazie kończenia wersji demonstracyjnej swojego psychologicznego thrillera, która zostanie zaprezentowana wydawcy.

"Gra cały czas powstaje. Jesteśmy aktualnie w fazie kończenia wersji demonstracyjnej, która zostanie zaprezentowana wydawcy. W istocie materiały, które wyciekły jakiś czas temu, są związane z naszą grą" - odpisał Arkadiy Kulikov, wiceprezes Dinosaurum Games.

Rzeczona produkcja określana jest mianem interaktywnego psychologicznego thrillera i opowiada o losach tajemniczej dziewczyny, która budzi w środku lasu. Naszym celem będzie zrekonstruowanie wspomnień bohaterki. Od decyzji podjętych przez gracza zależeć będzie jak potoczy się historia i jakie będzie zakończenie. A tych ma być kilkanaście.

Autorzy twierdzą, że inspirują się Heavy Rain. Gra śmigać będzie na silniku Unreal Engine 4, a w scenach akcji wykorzystamy touchpada z DualShocka 4. Wydarzenia obserwować będziemy zza pleców bohaterki, zwiedzając mroczny świat.

Grafiki koncepcyjne z Without Memory, które „wyciekły” w kwietniu 2016 r. możecie obejrzeć poniżej, w galerii.

Źródło: http://gamingbolt.com/ps4-exclusive-and-psychological-thriller-without-memory-confirmed-to-be-in-development

Tagi: Dinosaurum Games Rosja thriller psychologiczny Without Memory