Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2016 21:45
Tak wygląda Star Ocean: Integrity and Faithlessness na PlayStation 4. Twórca opowiada o produkcji
657V

Tak wygląda Star Ocean: Integrity and Faithlessness na PlayStation 4. Twórca opowiada o produkcji

Gracze ze Starego Kontynentu już w lipcu otrzymają możliwość poznania najnowszej odsłony Star Ocean. Produkcja została zaprezentowana na świeżutkim materiale wideo, a ponadto możemy poznać dodatkowe smaczki z pozycji.

Star Ocean: Integrity and Faithlessness jest tak naprawdę piątą odsłoną serii, ale nie bez przyczyny gra nie otrzymała cyfry w tytule. Autorzy rozpoczynają nową opowieść, która nie jest w istotny sposób połączona z poprzednimi historiami. W grze znajdziemy wiele łączników ze znanymi przygodami, ale nowi gracze z łatwością odnajdą się w proponowanej opowieści.

Na filmie zobaczycie również sporo ciekawej rozgrywki – tytuł wygląda naprawdę przyjemnie i sympatycy gatunku pewnie nie będą marudzić. W projekcie znalazło się dynamiczne przejście pomiędzy podróżą, a walką i ten element prezentuje się naprawdę dobrze.

W pojedynkach weźmie udział jednocześnie 7 bohaterów, ale nie powinniśmy się obawiać o problem z opanowaniem zespołu i chaosem na ekranie. Twórcy zapanowali nad kombinacjami ataków oraz różnymi stylami herosów.

Szykujecie się na ten tytuł? Pamiętajcie, że projekt zadebiutuje na europejskim rynku już 1 lipca! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay playstation 4 Sony Square Enix star ocean: integrity and faithlessness tri-ace