Roger Żochowski Roger Żochowski 13.05.2016 11:33
Nowy Homeworld - edycja Morza Wydm dostępna tylko w Polsce!
531V

Nowy Homeworld - edycja Morza Wydm dostępna tylko w Polsce!

20 czerwca zadebiutuje prequel legendarnej w wielu kręgach strategii - Homeworld: Deserts of Kharak. Techland poinformował, że dostarczy na polski rynek bogate wydanie pudełkowe. Poznajcie edycję Morza Wydm.

Ciekawostką jest fakt, że wspomniana edycja dostępna będzie tylko i wyłącznie w Polsce. Specjalne wydanie Homeworld: Deserts of Kharak zawierać będzie:

* artbook, 
* Oficerski instruktarz sił Koalicji - poradnik do gry, 
* Insygnia klanów Kharak - komplet naklejek,
* soundtrack liczący ponad 100 utworów w kompozycji Paula Ruskay'a, autora ścieżki dźwiękowej do oryginalnego Homeworlda;
* trzy komplety DLC - Soban Fleet Pack, Khaaneph Fleet Pack oraz Deserts of Kharak Expedition Guide.

Soban Fleet Pack i Khaaneph Fleet Pack to dwie nowe floty, które wzbogacą ilość dostępnych w grze jednostek. Deserts of Kharak Expedition Guide to z kolei baza wiedzy o dostępnych w grze jednostkach wraz z interaktywnymi modelami 3D. Gracze znajdą w niej m.in. informacje o historii Kharaku, panujących na planecie warunkach atmosferycznych, specyfice geograficznej, rządzących klanach, prowadzonych wcześniej operacjach wojennych czy dokumenty takie jak biografie personelu i osobiste dzienniki głównej bohaterki Rachel S'jet. Sekcja dodatkowa Expedition Guide'a zawiera obszerny materiał z produkcji Homeworld: Deserts of Kharak wraz z komentarzem twórców, historią studia deweloperskiego Blackbird Interactive złożonego z autorów oryginalnego Homeworlda, a także zestaw grafik koncepcyjnych.

"Taka jest nasza polityka wydawnicza. Staramy się dołączać dodatkową zawartość do większości gier, które dzięki naszym staraniom trafiają na polski rynek. Liczymy, że fani  gry Homeworld: Deserts of Kharak będą więcej niż zadowoleni."

- podsumowuje Anna Łada-Grodzicka, PR Manager Wydawnictwa Techland. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej w cenie 119,90 zł.

Tagi: edycja kolekcjonerska homeworld: deserts of kharak Techland

Nie przegap