Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 11.05.2016 11:01
To już oficjalne! Mass Effect: Andromeda dopiero w przyszłym roku
1011V

To już oficjalne! Mass Effect: Andromeda dopiero w przyszłym roku

Dla odmiany, po dwóch dobrych wieściach z obozu EA, mamy również jedną gorszą. Nowa odsłona Mass Effect oficjalnie przesunięta została na 2017 rok.

Na całe szczęście twórcy mówią, że będzie to "początek 2017", ale każda obsuwa bardzo oczekiwanej gry boli jej fanów. Lepiej jednak otrzymać bardziej dopracowany produkt, niż borykać się z masą błędów, prawda? Deweloperzy twierdzą, że grając w studio, w nową część serii, przekonani są, że zmierzają w odpowiednim kierunku ze swoją grą. Potrzebują jednak odrobinę więcej czasu, aby upewnić się, iż wszystko działa jak należy.

Nie zmienia to jednak faktu, że BioWare chce się chwalić Andromedą i nowa produkcja pojawi się na E3 oraz na konferencji EA Play 12 czerwca. Wyczekujcie zatem kolejnych wieści na temat kolejnego rozdziału kosmicznej epopei, która tym razem zabierze nas do nowej galaktyki, gdzie odkrywać będziemy nowy ląd.

Warto również odnotować, że jest to pierwsza odsłona serii, która powstaje na silniku Frostbite. Wszyscy wiemy jak ładnie prezentują się wszystkie gry zbudowane na jego fundamentach. Jest na co czekać!

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2016/05/mass-effect-andromeda-will-ship-early.html

Tagi: BioWare ea Electronic Arts Mass Effect Mass Effect: Andromeda