Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.05.2016 12:30
From Software prowadzi rekrutację! Zobaczcie film prezentujący dziedzictwo studia
529V

From Software prowadzi rekrutację! Zobaczcie film prezentujący dziedzictwo studia

Hidetaka Miyazaki przyznał ostatnio w wywiadzie, że Dark Souls III będzie ostatnią odsłoną serii, a zespół zamierza zająć się czymś kompletnie nowym. Właśnie trwa rekrutacja do From Software, bo studio potrzebuje świeżej krwi do zbudowania świeżego IP.

Z tej okazji przygotowano również filmik pokazowy, który prezentuje rekrutom jak długą drogę przebyło From Software od dnia wydania swojej debiutanckiej gry King's Field (1994). A jest czym się chwalić. Japończycy pracowali nad wieloma głośnymi hitami, takimi jak Tenchu, Armored Core czy też Echo Knight. Wiele z ich gier zyskało uznanie krytyków i nawet te pojedyncze strzały, z których nie wykluły się długo trwające serie, mają swoich fanów do dziś. 

Wspomniany film rekrutacyjny pojawił się na YouTubie studia jako niepubliczny, więc prawdopodobnie nie był przeznaczony do publicznej prezentacji. Skoro jednak dostaliśmy już do niego dostęp, to z pewnością warto się zainteresować, by poznać dziedzictwo firmy, która dostarczyła nam w ostatnich latach wielu godzin umierania.

Źródło: http://www.vg247.com/2016/05/02/dark-souls-3-developer-new-ip/

Tagi: ciekawe Dark Souls From Software