Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 18:36
Doom debiutuje za 14 dni, a już dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę z ostatniego etapu
1144V

Doom debiutuje za 14 dni, a już dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę z ostatniego etapu

Należycie do grona graczy wyczekujących na Doom (2016)? Twórcy wpadli na bardzo nietypowy pomysł i postanowili opublikować zajawkę ostatniego etapu ze swojej najnowszej produkcji. Ponad 2 minutowy materiał ukazuje lokacje i sporo potworów. 

Jesteśmy dzisiaj świadkami bardzo nietypowej sytuacji. Doom (2016) zadebiutuje na rynku dokładnie 13 maja, a deweloperzy – za pośrednictwem serwisu IGN – postanowili zapowiedzieć ostatni etap w produkcji. Trudno mi znaleźć sensowny powód, by prezentować taką rozgrywkę, ale pewnie przedstawiciele id Software pomyśleli, że jest to naprawdę ciekawa zachęta.

Materiał oczywiście zawiera spoilery, ale jeśli mam być szczery, to oczekiwałem od tego filmiku trochę więcej. Nie wpadłem w specjalny zachwyt po ujrzeniu poniższego gameplayu, a w sumie tylko i wyłącznie zastanawiam się, czy jest to marketingowy geniusz, którego nie dostrzegam?

Deweloperzy już wcześniej pokazali nam mnóstwo rozgrywki z trybu sieciowego, pozwolili spojrzeć na SnapMap, a nawet zobaczyliśmy kolejne materiały z kampanii, ale nie spodziewałem się, że kolejnym krokiem będzie „final level”. Czasy się zmieniają.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda doom doom (2016) gameplay id Software