Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 17:59
Ponad 30 minut brutalnej rozgrywki z Ruiner. Polacy stworzyli mroczny cyberpunkowy świat
927V

Ponad 30 minut brutalnej rozgrywki z Ruiner. Polacy stworzyli mroczny cyberpunkowy świat

Byli twórcy serii Wiedźmin, This War is of Mine, Shadow Warrior czy też Dying Light pracują nad nową marką. Ruiner został zaprezentowany szerokiej publiczności na PAX East, a najnowszy materiał potwierdza piękny, futurystyczny i bardzo mroczny świat.

W Ruiner trafimy do cybernetycznej metropolii Rengkok. Głównym bohaterem pozycji został gość z problemami, który postanowił za wszelką cenę uratować swojego brata. Protagonista sprzeciwia się systemowi, ubiera maskę, bierze broń i rozpoczyna eliminowanie wszystkich przeciwników.

Gra charakteryzuje się sporą dynamiką – poniższy materiał przedstawia prawie 40 minut czystej rozgrywki, na której  heros korzysta z bardzo mocnych zabawek, a jednocześnie pozwala nam spojrzeć na swoje umiejętności. Szybkie przeskakiwanie w wybranych kierunkach prezentuje się naprawdę dobrze i widać, że autorzy mają pomysł na rozwinięcie tej koncepcji.  

Dla mnie jednak najważniejszym elementem Riuner jest atmosfera. Produkcja wygląda naprawdę świetnie, a ponadto umiejscowienie wydarzeń może się podobać. Autorzy stawiają na mroczny cyberpunk, którego nigdy za wiele. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Reikon Games Ruiner