Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 17:00
Wkrótce poznamy przyszłość serii Battlefield. Electronic Arts zaprasza na wydarzenie!
1580V

Wkrótce poznamy przyszłość serii Battlefield. Electronic Arts zaprasza na wydarzenie!

Od kilku godzin w Sieci pojawiają się plotki dotyczące prezentacji nowej produkcji DICE. Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne stanowisko Electronic Arts. Firma zaprasza na nas wielkie wydarzenie, dzięki któremu poznamy przyszłość serii Battlefield. 

Battlefield 4 zadebiutował na rynku w 2013 roku i deweloperzy przez przeszło 3 lata stale pracowali nad ulepszeniem i rozszerzeniem produkcji. Gra od początku nie prezentowała oczekiwanej jakości, ale studio pokazało, że potrafi przyznać się do błędu i usunąć wszystkie niedociągnięcia. W międzyczasie zagraliśmy jeszcze w Battlefield: Hardline, ale wierni fani uniwersum od dawna czekali na pełnoprawną odsłonę.

Dzisiaj otrzymujemy zaledwie skromną zapowiedź nadciągających przyjemności. Zdecydowanie więcej zobaczymy już 12 czerwca – na specjalnej imprezie Electronic Arts przez E3 otrzymamy wszystkie niezbędne szczegóły na temat produkcji. 

W piątek, 6 maja o godzinie 22:00 otrzymamy możliwość spojrzenia na „przyszłość serii Battlefield”. Na stronie Battlefield.com ruszyło odliczanie, dzięki któremu będziemy pamiętać o tym wydarzeniu. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts