Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 12:27
Call of Duty 4:  Modern Warfare Remastered zawiera kampanię i 10 map do trybu sieciowego?
1762V

Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered zawiera kampanię i 10 map do trybu sieciowego?

Nie milkną plotki dotyczące najnowszej odsłony Call of Duty oraz zremasterowanej trylogii Modern Warfare. Pewnie w przeciągu najbliższych kilku dni otrzymamy wszystkie szczegóły, ale w Sieci pojawiła się kolejna bardzo ciekawa grafika. 

Według dostępnych informacji Infinity Ward pracuje nad Call of Duty: Infinite Warfare. Gra ma zostać zaprezentowana w czwartek, ale można dojść do wniosku, że do tego czasu poznamy wszystkie informacje na temat produkcji.

Właśnie w Sieci pojawiła się poniższa grafika, która jednoznacznie zapowiada, że gracze zamawiający specjalną edycję produkcji otrzymają Call of Duty 4:  Modern Warfare Remastered. Jest to dość znacząca informacja, ponieważ wcześniej mogliśmy sądzić, że dodatkowa pozycja trafi do wszystkich zainteresowanych.

Ciekawostką jest również zawartość pakietu – wiele na to wskazuje, że zagramy nie tylko w kampanię, ale pobiegamy również po sieciowych mapach. Do pudełka z odpicowaną pozycją ma trafić 10 lokacji.

Oczywiście nie jest to oficjalna wiadomość i w sumie może to być dobrze przygotowana fałszywka, ale akurat tym razem oglądamy grafikę z Call of Duty: Infinite Warfare w wysokiej rozdzielczości… A to pewnie nie jest przypadek. 

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: call of duty 4: modern warfare remastered Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward