Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 15:04
Opancerzeni bohaterowie walczą z chmarą potworów. Rozgrywka z Space Hulk: Deathwing zaskakuje
742V

Opancerzeni bohaterowie walczą z chmarą potworów. Rozgrywka z Space Hulk: Deathwing zaskakuje

Twórcy Mars: War Logs i Bound by Flame od wielu miesięcy pracują nad wielkim projektem w świcie Warhammera. Deweloperzy postanowili przedstawić pierwszy materiał ukazujący rozgrywkę i gra… Zaskakuje! 

W połowie 2014 roku Cyanide zapowiedziało nową produkcję w uniwersum Warhammera. Twórcy od wielu miesięcy pracują nad produkcją, która ma zadowolić sympatyków strzelania. Dotychczas mogliśmy zobaczyć wyłącznie zwiastuny oraz screenshoty, ale w Sieci właśnie pojawił się pierwszy gameplay-trailer.

Przez długie oczekiwanie nie sądziłem, że ta gra może prezentować się tak dobrze. Wydarzenia z pozycji będziemy śledzić z perspektywy pierwszej osoby, a na ekranie pojawią się wszystkie informacje dotyczące pancerza – w trakcie rywalizacji musimy zwracać uwagę na obrażenia, przez które części zbroi mogą zostać zniszczone.  

Gracze otrzymają do dyspozycji najróżniejsze elementy, dzięki którym zmodyfikują i tym samym ulepszą swojego bohatera. Nawet ciekawie prezentuje się walka za pomocą broni białej – wielką pałką zawsze dobrze się miażdży małych przeciwników.  

Na uwagę na pewno zasługuje grafika – klimatyczne lokacje wyglądają naprawdę dobrze na Unreal Engine 4. Ten silnik może nas jeszcze wielokrotnie zaskoczyć. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Cyanide gameplay Space Hulk: Deathwing trailer