Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 18:25
Oxenfree zadebiutuje w maju na PlayStation 4. Twórcy przygotowali sporo dodatków
435V

Oxenfree zadebiutuje w maju na PlayStation 4. Twórcy przygotowali sporo dodatków

Oxenfree w styczniu trafiło na Xboksa One i komputery osobiste. Autorzy od początku wspominali, że zamierzają przygotować również specjalną wersję na PlayStation 4 i właśnie otrzymaliśmy wszystkie szczegóły. Produkcja zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca i otrzyma ciekawe dodatki. 

Tytuł Night School to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek pierwszych miesięcy 2016 roku. Twórcy pokazali, że potrafią przygotować niepokojącą opowieść, która charakteryzuje się świetnymi dialogami.

Posiadacze PlayStation 4 nie będą już długo czekać na Oxenfree, ponieważ pozycja zadebiutuje na konsoli Japończyków dokładnie 31 maja. Autorzy nie przygotowali zwykłego portu, a zadbali o najróżniejsze dodatki. Najciekawszym elementem bez wątpienia jest tryb „Nowa Gra+”, dzięki któremu będziemy kontynuować historię, wpadniemy do nowych lokacji oraz poznamy alternatywne zakończenie.

Studio zajęło się również wykorzystaniem mocy kontrolera – w głośniku DualShocka 4 usłyszymy przerażające dźwięki… Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym zwiastunem.  

Naszą recenzję produkcji znajdziecie w tym miejscu.  

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/27/supernatural-adventure-oxenfree-possesses-ps4-next-month/

Tagi: data premiery Night School Oxenfree playstation 4