Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 16:35
Mirage: Arcane Warfare krwawą ucztą dla sympatyków sieciowej rozgrywki
372V

Mirage: Arcane Warfare krwawą ucztą dla sympatyków sieciowej rozgrywki

Jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje Mirage: Arcane Warfare. Gra dotychczas nie była prezentowana szerokiej publiczności, ale autorzy postanowili opublikować rozgrywkę, która pozytywnie zaskakuje. 

Torn Banner Studios przez długi czas rozwijało Chivalry: Medieval Warfare, jednak twórcy postanowili zmienić klimat i postawili na magiczne umiejscowienie wydarzeń. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą rozgrywkę z Mirage: Arcane Warfare i tytuł pozytywnie zaskakuje. Autorzy wpadli na przyjemny pomysł połączenia znanego gameplayu z magią i ta koncepcja może odnieść spory sukces. Zmagania są szybkie, a zarazem bardzo krwawe. 

Bohaterów będziemy w pewien sposób ulepszać i tym samym odblokujemy kolejne moce, które pozwolą nam opanować lokacje i siać postrach wśród oponentów. Jeśli deweloperzy zadbają o wciągające tryby, to gra powinna zainteresować sympatyków sieciowych starć.

Warto zauważyć, że pozycja nadal znajduje się w fazie projektowania i dopiero w późniejszym terminie możemy oczekiwać prezentacji finalnej wersji. Autorzy zaznaczają, że nadal dopracowują walkę, przygotowują nowe elementy, czy też dbają o balans.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Mirage: Arcane Warfare Torn Banner Studios