Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.04.2016 13:13
CliffyB mocno promuje swoją nową strzelankę. Zobaczcie spektakularne materiały z LawBreakers
512V

CliffyB mocno promuje swoją nową strzelankę. Zobaczcie spektakularne materiały z LawBreakers

Jeszcze przez jakiś czas po targach będziemy otrzymywać kolejne materiały prezentowane na PAX East. Teraz nadszedł czas na wysyp spektakularnych scen prosto z rozgrywki z LawBreakers.

Cliff Blezinsky powrócił ze swoich małych wakacji i już zasypuje nas nagraniami pochodzącymi prosto z jego najnowszego projektu. A jest na co popatrzeć. LawBreakers choć z początku nasz nie porażało pod względem projektowym, to zapowiada się na niezwykle dynamiczną strzelaninę sieciową, która zapożycza również sporo elementów z takich hitów jak chociażby Bulletstorm. Możemy zatem spodziewać się spektakularnych wykończeń i łamiącej prawa fizyki akcji.

Poniżej możecie zobaczyć dwa filmiki z cyklu Kills of Day, które pokazują jakie wykręcone sceny czekają nas, gdy pełna wersja gry trafi na dyski twarde naszych komputerów. Coraz bardziej wkręcamy się w ten projekt i z zaciekawieniem śledzimy postępy w produkcji.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/26/cliff-bleszinskis-new-fps-lawbreakers-gets-new-gameplay-trailer-showing-death-aplenty/

Tagi: cliff blezinsky Lawbreakers pax east