Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2016 17:01
Możliwości SnapMap w Doom imponują. Gracze otrzymają bardzo mocne narzędzia
720V

Możliwości SnapMap w Doom imponują. Gracze otrzymają bardzo mocne narzędzia

W Doom (2016) otrzymamy możliwość tworzenia dodatkowej zawartości. Twórcy wczoraj zaprezentowali SnapMap i dzięki temu w Sieci pojawiły się materiały prezentujące narzędzia. Gracze lubiący tworzyć mapy oraz warianty zabawy będą wniebowzięci. 

Na jednym z przestawionych poniżej materiałów pojawia się dobre pytanie – jak Bethesda sprzeda DLC do Doom (2016), gdy produkcja posiada tak konkretne możliwości do tworzenia zawartości? Nie jest to oczywiście nasz problem, ale studio będzie musiało się naprawdę wykazać, by zaoferować graczom ciekawą zawartość.

Niektórzy dziennikarze otrzymali możliwość wypróbowania SnapMap i wszyscy są pewni jednego – przygotowane narzędzia pozwalają kreować naprawdę ciekawe i zróżnicowane rozszerzenia. Ponadto, nie musicie spędzić setki godzin w edytorze, by móc cieszyć się ciekawymi dodatkami, ponieważ w grze zostały zaimplementowane specjalne zakładki przedstawiające najlepsze mapy oraz tryby przygotowane przez społeczność.

W tej sytuacji po włączeniu pozycji zawsze będą czekać na nas interesujące atrakcje i pewnie nawet twórcy gier zaskoczą nas najróżniejszymi projektami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda doom doom (2016) id Software