Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2016 21:41
Dynamiczna akcja zachęca do sprawdzenia Overwatch. Świeża rozgrywka przed testami
534V

Dynamiczna akcja zachęca do sprawdzenia Overwatch. Świeża rozgrywka przed testami

Wielka beta Overwatch rozpocznie się już w przyszłym tygodniu i z tego powodu możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę prezentującą zmagania dwóch zespołów. W tym tytule sympatycy sieciowego strzelania na pewno nie będą się nudzić. 

Overwatch powinien zadowolić i zainteresować graczy lubiących sieciową rozwałkę. Twórcy małymi krokami przedstawiali nam bohaterów oraz ich umiejętności, ale dzisiaj możemy zerknąć na czystą rozgrywkę. Zmagania są niezwykle szybkie, a zarazem przyjemne dla oka.

Deweloperzy z Zamieci naprawdę się postarali, by ich najnowsze dzieło działało płynnie, a samo strzelanie zachęcało do rozgrywki. Na każdym kolejnym materiale pojawiają się opinie, według których Blizzard przygotował naprawdę wyborną pozycję.

Wielkie testy pozycji rozpoczną się już w przyszłym tygodniu i w końcu do zabawy zostaną zaproszeni wszyscy gracze. Autorzy udostępnią ostateczny kod, który będziemy sprawdzać od 3 maja. Zainteresowanych pozycją zapraszam na naszą zapowiedź, w której zbieramy informacje o grze.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: