Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 15:00
Polacy tworzą cyberpunkową strzelaninę Ruiner. Gra wygląda fantastycznie
1907V

Polacy tworzą cyberpunkową strzelaninę Ruiner. Gra wygląda fantastycznie

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat – to właśnie pomyślałem oglądając pierwszy materiał z produkcji warszawskiego Reikon Games. Deweloperzy postanowili osadzić swoją produkcję w cyberpunkowym świecie, który zapowiada kawał przyjemnej produkcji. Zobaczcie pierwsze materiały z Ruiner.

Ruiner to brutalna strzelanina akcji umiejscowiona w cyberpunkowym świecie. Gra została przygotowana przez warszawskie studio Reikon Games, czyli ekipę w której znajdują się deweloperzy odpowiedzialni między innymi za serię Wiedźmin, This War is of Mine, Shadow Warrior czy też Dying Light.

Akcja produkcji została osadzona w 2091 roku, a dokładniej w cybernetycznej metropolii Rengkok. Głównym bohater historii jest psychopata, który za wszelką cenę chce uratować swojego brata i w konsekwencji sprzeciwia się całemu systemowi.

Twórcy stawiają na krwawą i dynamiczną rozgrywkę, a pierwsze materiały potwierdzają te słowa. Poniżej możecie spojrzeć na 15 minut czystej rozgrywki i Ruiner potrafi zaskoczyć. Autorzy postawili na ciężką, a zarazem piękną stylistykę, która może się podobać. Projekt został aktualnie zapowiedziany wyłącznie na komputery osobiste, ale możemy mieć nadzieję, że autorzy w niedalekiej przyszłości uśmiechną się w stronę  konsol. W końcu za wydanie pozycji odpowiada Devolver Digital, które lubi wydawać pozycje na przynajmniej trzy platformy. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: