Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 14:35
Najnowszy gameplay potwierdza - Divinity: Original Sin 2 to kolejny ukłon w stronę klasyki
818V

Najnowszy gameplay potwierdza - Divinity: Original Sin 2 to kolejny ukłon w stronę klasyki

Sympatycy uniwersum Divinity powinni szykować się na sporo przyjemności. Larian Studios nie zamierza zrewolucjonizować przyjętej lata temu koncepcji i przygotowuje kolejnego, taktycznego RPG-a. Najlepszym dowodem tych słów jest świeżutka rozgrywka. 

Jeśli podobał się Wam Divinity: Original Sin, to powinniście wyczekiwać na kontynuację. Twórcy ponownie zaserwują nam bardzo taktyczną zabawę, której nigdy za wiele. Dzisiaj możecie spojrzeć na spory materiał ukazujący zmagania w dwójce i gameplay wygląda bardzo dobrze.  

Z łatwością dostrzeżecie zmianę klimatu przedstawionych wydarzeń. Jest mroczniej i mam nadzieje, że to wrażenie będzie potęgować wraz z poznaną opowieścią. Odrobinę cukierkowy świat nie był moim zdaniem najlepszym wyborem w przypadku ostatniej opowieści tego studia, ale teraz całość prezentuje się znacznie lepiej.

W Divinity: Original Sin 2 otrzymamy możliwość wcielenia się w bohatera korzystającego z mocy Źródła. Będzie to znacząca różnica względem poprzedniej odsłony, ponieważ ostatnio walczyliśmy z adeptami korzystającymi z tej zakazanej magii. Dzięki tej zmianie otrzymany możliwość poskromienia nowych zdolności, które na pewno wpłyną na całą opowieść.

Jak Wam się podoba nowa pozycja Larian Studios? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay Larian Studios