Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 13:30
Spokojna włoska miejscowość i seryjny zabójca. Zobaczcie rozgrywkę z 2 odcinka Hitman
672V

Spokojna włoska miejscowość i seryjny zabójca. Zobaczcie rozgrywkę z 2 odcinka Hitman

Agent 47 przyleciał już do Włoch, gdzie ma kolejną misję do wykonania. Z tego powodu możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę prezentującą wydarzenia w Sapienza. Drugi odcinek Hitman (2016) debiutuje w tym tygodniu. 

IO Interactive zdecydowało się podzielić najnowszą przygodę Agenta 47 na odcinki. Pierwsze wydarzenie odbyły się w Paryżu, a dzisiaj zabójca znajduje się już we Włoszech. Twórcy postawili na sielską miejscowość, która może się podobać.

Poniżej spojrzycie na ponad 12 minut czystej rozgrywki, na której bohater niepostrzeżenie przedziera się przez kolejne fragmenty lokacji. Rozgrywka nadal prezentuje znany model, czyli podczas zabawy musimy „przedzierać się” przez kolejne pokoje, unikać strażników i szukać odpowiedniej drogi do upragnionego celu.

Materiał ukazuje wyeliminowanie jednego z dwóch głównych celów. Wygląda na to, że deweloperzy nie zmieniają przyzwyczajeń i ponownie zaoferują nam misję, w której naszym zadaniem będzie wyeliminowanie zaledwie dwóch przeciwników. Mam nadzieję, że przynajmniej tym razem dojście do tego drugiego zajmie więcej czasu.  


Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Hitman (2016) IO Interactive Square Enix