Kryspin Kras Kryspin Kras 23.04.2016 12:04
Gearbox potwierdza - będzie nowy Borderlands
1120V

Gearbox potwierdza - będzie nowy Borderlands

Na panelu odbywającym się na PAX East, Gearbox oficjalnie potwierdził, że ich kolejną grą po zakończeniu prac nad Battlebornem będzie nowa odsłona Borderlands! Niestety, obecnie wiemy niewiele ponad to.

To żadna tajemnica, oczywiście, że będzie nowy Borderlands.

Tymi słowami szef Gearbox, Randy Pitchford, potwierdził nowego Borderlandsa na panelu odbywającym się na PAX East. Jak tylko developerzy skończą prace nad Battleborn i DLC do niego, prace nad nowym Borderlands ruszą pełną parą.

Obecnie twórcy nie mają nawet pomysłu na nazwę, a kierownikiem artystycznym będzie Scott Kester, również odpowiedzialny za kierunek artystyczny Battleborn.

Nie wiemy nawet jak zamierzamy ją [grę - dop. Redaktora] nazwać. Równie dobrze moglibyśmy ją nazwać Borderlands 4

Za scenariusz odpowiadać będzie Mikey Neumann (był odpowiedzialny za scenariusze poprzednich części), będący również głosem Scootera. Neumann zastanawiał się nad wrzuceniem do gry pewnej postaci. Rzeczona postać miałaby być synem Scootera - Scooperem. Chciałby, żeby ta postać weszła do kanonu, ale jeszcze nic nie wiadomo.

Zrobiłem wszystko, co miałem do zrobienia ze Scooterem. Wtedy podniosłem ton jego głosu o kilka półtonów, tak by brzmiał jak pręgowiec i była to najśmieszniejsza rzecz jaką kiedykolwiek usłyszałem.

Gearbox poinformowało również, że w Battlebornie będzie całkiem sporo easter eggów związanych z Borderlands, a DLC będzie zawierać ukryte smaczki odnośnie nowej części gry.

W tej chwili już jest sporo easter eggów z Borderlands w Battleborn. Ale wszystkie są z poprzednich części gry. Więc co, jeśli wrzucimy easter eggi z przyszłości do DLC? 

Da się zrobić.

Nie znamy ani na jakie sprzęty gra wyląduje, ani nawet kiedy. Wiemy tylko tyle, że gra będzie w produkcji...Cieszycie się? 

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-04-22-gearbox-confirms-that-borderlands-3-will-be-its-next-game

Tagi: battleborn borderlands borderlands 2 Borderlands 3