Kryspin Kras Kryspin Kras 23.04.2016 09:00
Poranna ciekawostka: kolaboracja kolejnych gier z Rocket League
1219V

Poranna ciekawostka: kolaboracja kolejnych gier z Rocket League

Idealna ciekawostka do porannej kawy: Wiedźmin oraz Wormsy pojawią się w Rocket League. Naturalnie w pewnym sensie, ale twórcy tego popularnego indyka postarali się o odpowiednie uhonorowanie perełki polskiego developingu oraz destrukcyjnych robaczków.

Czym byłaby sobota bez wiadomości o Rocket League? To tak jak Nintendo bez Mario czy PPE bez czytelników - niczym! Kontynuując więc tradycję, przedstawiamy pewną wesołą wiadomość prosto od Psyonix.

Kontynuujemy nasze drobne zapowiedzi! Wraz z DARMOWĄ aktualizacją "Hoops" 26 kwietnia, fani Wiedźmina, dzięki naszym przyjaciołom z CD Projekt Red, będą mogli zmodyfikować swoje pojazdy dodając antenę z wiedźmińskim medalionem ! Pomyśleliśmy, że to trafny wybór w oczekiwaniu na nadchodzące rozszerzenie Krew i Wino.

Kilkoro członków zespołu Psyonix  w zeszłym roku było dużymi fanami Wiedźmina 3: Dziki Gon [To już nie są? - dop. Redaktora], więc odbyliśmy rozmowę z niesamowitymi deweloperami z CD Projekt Red, na temat tego, czy kultowy wiedźmiński medalion Geralta z Rivii mógłby się pojawić w Rocket League! Odkryliśmy, że mieliśmy wspólne myśli. Oto efekty naszej pracy!

Oprócz tego miłego, polskiego akcentu, do gry trafi również zestaw paru modyfikacji związanych z nadchodzącym Worms WMD. Zapraszam do galerii by obejrzeć wspomniane gadżety.

Psyonix jak widać ciągle stara się rozwijać swój produkt oferując coraz to więcej interesujących bonusów, tak by zaspokoić wszystkich swoich fanów. Warto wspomnieć, że już wcześniej zdarzały się podobne połączenia marek, chociażby z Halo, Gears of War czy Back to the future. Uważacie, że takie kolaboracje mają sens w tym tytule? 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/22/rocket-leagues-latest-crossover-features-the-witchers-medallion/

Tagi: rocket league Wiedźmin 3: Dziki Gon worms wdm