Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 13:02
Szykujcie się na wielkie ogłoszenie dotyczące Persona 5. Twórcy odliczają czas!
472V

Szykujcie się na wielkie ogłoszenie dotyczące Persona 5. Twórcy odliczają czas!

Atlus postanowił przypomnieć nam o swoim dziele. Nadciąga wielkie wydarzenie związane z Persona 5, którym prawdopodobnie będzie ujawnienie daty premiery. Twórcy rozpoczęli odliczanie. 

We wrześniu ubiegłego roku otrzymaliśmy wprost z Tokio złą wiadomość. Twórcy z Kraju Kwitnącej Wiśni poinformowali, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie Persona 5 i od tego wydarzenia nie otrzymaliśmy żadnej informacji na temat pozycji.

Możemy mieć jednak pewność, że coś nadciąga. Na oficjalnej stronie Person5.jp pojawiło się odliczanie, które zakończy się dokładnie 5 maja. Czego możemy oczekiwać po tym wydarzeniu? Prawdopodobnie w końcu poznamy oficjalną datę premiery oraz zobaczymy na świeżą rozgrywkę.

Warto na pewno przypomnieć, że w tym tygodniu pojawiły się plotki, według których japońskie dzieło ma trafić na rynek w okolicach 19 sierpnia – 30 września. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy świadkami pojedynku dwóch  wielkich jRPG-ów, ponieważ Final Fantasy XV zadebiutuje właśnie w ostatni dzień września. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/22/persona-5-website-counting-down-to-may-5th/

Tagi: Atlus odliczanie Persona 5