Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 20:03
Sony pracuje nad nową grą Spider-Mana? Jeden z aktorów wspomina o produkcji
767V

Sony pracuje nad nową grą Spider-Mana? Jeden z aktorów wspomina o produkcji

Peter Parker nie ma szczęścia do swoich gier. W 2014 roku mogliśmy zagrać w The Amazing Spider-Man 2, ale trudno tutaj mówić o ciekawej i rozbudowanej produkcji. Od czasu tej pomyłki nie otrzymaliśmy żadnych konkretów na temat nowych przygód Człowieka-Pająka, ale według najnowszych przecieków nad pozycją ma pracować wewnętrzne studio Sony. 

Spider-Man to jeden z tych bohaterów, który już wiele lat temu powinien dostać produkcję na miarę serii Batman: Arkham. Sympatycy bohatera ubolewają i jednocześnie wyczekują na lepsze czasy, ale te mogą nadejść wkrótce.

Stephen Oyoung to aktor, którego możecie kojarzyć między innymi z "Czerwony Świt", "Protektor", czy też "47 roninów", jednak artysta pracuje również jako choreograf walk („Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie Mocy”, „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie”), czy też zajmuje się motion capture dla gier. Jego ostatnie prace gracze mogli obserwować w Batman: Arkham Knight, Halo 2: Anniversary Edition, czy też Star Wars: The Old Republic, gdzie za każdym razem przewodził zespołem.

Dlaczego o tym wspominam? Na jego podstronie pojawiła się adnotacja o „Untitled Spiderman PS4 Project”, a tytuł ma przygotowywać Sony! Oczywiście aktualnie nie posiadamy żadnych szczegółów, ale warto pamiętać o tej informacji.

Niedawno pojawiła się wiadomość dotycząca nowego filmu z Parkerem w roli głównej, więc może jeden z wewnętrznych zespołu Sony pracuje właśnie nad stosowną pozycją, która będzie współgrać z ekranizacją?  

Źródło: Twitter.com

Tagi: