Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 16:31
Nowy zwiastun i rozgrywka z LawBreakers. Tak prezentuje się gra Cliffa Bleszinskiego
796V

Nowy zwiastun i rozgrywka z LawBreakers. Tak prezentuje się gra Cliffa Bleszinskiego

Wiele na to wskazuje, że możemy szykować się na kolejną, bardzo mocną strzelaninę. Do Sieci napływają nowe materiały z najnowszej pozycji Cliffa Bleszinskiego i według dostępnych opinii gra nie zawodzi. 

LawBreakers zostało oficjalnie zaprezentowane w sierpniu ubiegłego roku. Gra początkowo miała wspierać model biznesowy free-2-play, ale Bleszinski stwierdził, że ta forma wydania nie pasuje do jego wizji. Produkcja w przeciągu ostatnich miesięcy rozrosła się i deweloperzy dostrzegli, że muszą zrewidować swoje pierwotne plany.

Dzisiaj możemy spojrzeć na sporo materiałów z pozycji. Na dobry początek zachęcam do publikacji samych deweloperów, którzy przez zwiastun ukazują sympatyczną rozgrywkę. Oczywiście później możecie zapoznać się z czystym strzelaniem, ponieważ niektórzy dziennikarze otrzymali dostęp do wczesnej wersji pozycji.

Pierwsze wrażenia o LawBreakers są pozytywne, ponieważ Cliff szykuje dla graczy dynamiczną strzelankę, która powinna spodobać się sympatykom ostatnich odsłon Call of Duty. Autorzy stworzyli bohaterów z bardzo sympatycznymi zdolnościami.  

Zainteresowani wypróbowaniem tytułu mogą udać się na stronę studia, gdzie właśnie rozpoczęły się zapisy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: boss key productions gameplay Lawbreakers zwiastun