Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2016 14:00
Walka istotnym elementem Hellblade: Senua's Sacrifice. Twórcy przedstawiają możliwości bohaterki
771V

Walka istotnym elementem Hellblade: Senua's Sacrifice. Twórcy przedstawiają możliwości bohaterki

Senua w trakcie swojej podróży spotka wielu przerażających przeciwników, z którymi będzie musiała poradzić sobie za pomocą zdobytej broni. Bohaterka najnowszej pozycji Ninja Theory jest wyszkolona i deweloperzy postanowili zaprezentować jej umiejętności.

Deweloperzy już w ubiegłym roku zapowiedzieli, że w Hellblade: Senua's Sacrifice od początku otrzymamy dostęp do wszystkich zdolności bohaterki, ale naszym zadaniem będzie odkrycie jej umiejętności. Twórcy nie zamierzają bawić się z graczami w „dorastanie” protagonistki podczas historii, ponieważ Senua od początku w wyborny sposób potrafi siekać mieczem.

Dzisiaj został opublikowany nowy dziennik dewelopera, na którym możemy spojrzeć na kilka fragmentów z rozgrywki. Ja akurat nie obawiam się w tej pozycji o walkę, ponieważ Ninja Theory już wielokrotnie pokazało, że potrafi przygotować wyśmienity i tym samym satysfakcjonujący system machania mieczem.

Teraz pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że pozycja faktycznie zadebiutuje w 2016 roku. Autorzy niedawno potwierdzili, że gra trafi jednocześnie na dwie platformy, jednak nadal nie otrzymaliśmy żadnych konkretów dotyczących wydania. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera hellblade Ninja Theory