Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2016 20:28
Przyjemna jazda małymi autkami. Zobaczcie rozgrywkę z Table Top Racing: World Tour
803V

Przyjemna jazda małymi autkami. Zobaczcie rozgrywkę z Table Top Racing: World Tour

Deweloperzy z Playrise Digital od wielu miesięcy pracują nad nową produkcją. Studio zamierza przygotować przyjemne wyścigi, które będą przypominać połączenie Micro Machines z Mario Kart. Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę z wersji na PlayStation 4.

Table Top Racing: World Tour to produkcja, która ma przypomnieć graczom o Micro Machines, Re-Volt, a nawet o Mario Kart. Ta ostatnia marka trzyma się nadal nieźle, ale z pozycjami wciąż mogą zapoznawać się wyłącznie posiadacze konsol Nintendo.

Playrise Digital pracuje jednak nad tytułem na trzy platformy – PlayStation 4, Xbox One, PC – który wygląda bardzo przyjemnie. Pewnie nie będzie to konkurent do nadciągającego Assetto Corsa, czy też Gran Turismo Sport, ale na pewno pozycją zainteresuje się sporo graczy. Tytuł na początku trafi wyłącznie na sprzęt Sony, ponieważ Japończycy zapewnili sobie czasową ekskluzywność.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę, która wygląda ciekawie. To nadal nie jest ostateczna wersja pozycji, więc możemy oczekiwać, że finalny projekt będzie prezentował się odrobinę lepiej. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay playrise digital Table Top Racing: World Tour