Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2016 19:00
Strzelanie do biegających truposzy, czyli Capcom przedstawia nowe ujęcia z Resident Evil: Umbrella Corps
992V

Strzelanie do biegających truposzy, czyli Capcom przedstawia nowe ujęcia z Resident Evil: Umbrella Corps

Na początku miesiąca Capcom opóźnił premierę Resident Evil: Umbrella Corps, więc deweloperzy mają więcej czasu  na przedstawienie produkcji. Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun, który ukazuje nową lokację, a jednocześnie pozwala spojrzeć na świeżutkie urywki z rozgrywki. 

Za każdym razem, gdy oglądam materiały z Resident Evil: Umbrella Corps, zastanawia mnie jedno – dlaczego bohaterowie tak szybko pełzają? Wygląda to dość komicznie, ale najwidoczniej deweloperzy z Japonii chcą zaoferować graczom bardzo dynamiczną rozgrywkę.  

Nie wygląda to źle, jednak w moim odczuciu brakuje tutaj samego Resident Evil. Truposze starają się przeszkadzać, ale najważniejszym elementem pojedynków i tak będą zmagania graczy. W sumie nie jest to zła koncepcja… Szkoda jednak, że autorzy stawiają na tak szybką walkę.

Poniżej możecie spojrzeć na nową miejscówkę, na której przez chwilkę jest zaprezentowany nowy przeciwnik. Pewnie mutanci będą większą przeszkodą w trakcie starć... Możemy przynajmniej mieć taką nadzieję.

Co sadzicie o tym tytule? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil: umbrella corps trailer zwiastun