Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2016 13:56
Fabularny zwiastun i rozgrywka z Mafia III. Gra zadebiutuje w październiku!
2690V

Fabularny zwiastun i rozgrywka z Mafia III. Gra zadebiutuje w październiku!

Długo czekaliśmy na ten film. 2K Games bawiło się z graczami od zeszłego tygodnia, ale w końcu możemy przygotować się na sporo przyjemności. Zobaczcie materiał prezentujący historię z Mafia III

Mafia III została zapowiedziana w ubiegłym roku. Za tytuł odpowiada studio Hangar 13, czyli nowa ekipa pracująca dla 2K Games. Deweloperzy otrzymali niezwykle trudne zadanie, ale możemy mieć pewność, że pracownicy nie boją się wyzwań.

Autorzy nie zamierzają korzystać z gotowych wzorców, a oferują graczom zupełnie nową stylistykę, nowego bohatera, nowe miasto i w zasadzie… Można odnieść wrażenie, że tytuł mógłby zadebiutować na rynku pod inną nazwą.  

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun, który nie zawodzi. Za każdym razem, gdy oglądam materiały z tej pozycji mam ochotę zagrać w tę produkcję. Nie zamierzam patrzeć w przeszłość, a chce się dobrze bawić!

Otrzymaliśmy również potwierdzenie, że tytuł trafi do wszystkich zainteresowanych 7 października. Jak widać studio nie obawia się konkurencji i celuje w bardzo gorący okres! 

A jak Wy oceniacie przygotowaną koncepcję? 

 

[Aktualizacja #1]

  • Pojawiła się również rozgrywka i screeny:

Źródło: YouTube.com

Tagi: