Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 13:30
Będziemy świadkami wielkiej wojny shooterów? Titanfall 2 ma zadebiutować do końca 2016 roku
728V

Będziemy świadkami wielkiej wojny shooterów? Titanfall 2 ma zadebiutować do końca 2016 roku

Kolejne źródło sugeruje datę premiery Titanfall 2. Gra Respawn Entertainment zostanie zaprezentowana na wielkiej imprezie Electronic Arts, ale bardzo możliwe, że w tym przypadku nie będziemy długo czekać na debiut. 

Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu szczegółów na temat gry, jednak wiele na to wskazuje, że wszystkie szczegóły poznamy już 12 czerwca, ponieważ w tym dniu odbędzie się wielka prezentacja Titanfall 2 na imprezie Electronic Arts.

Już w lutym pojawiły się pierwsze sygnały dotyczące premiery produkcji w 2016 roku – na początku twórcy zabawek z McFarlane Toys informowali o tworzeniu gadżetów inspirowanych pozycją, które mają zadebiutować wraz z grą do końca roku. Później swoje trzy grosze dołożył Gamestop, który wystawił prowizoryczne pudełka skłaniające do zamówień przedpremierowych.

Trudno uwierzyć w takie przypadki, a dodatkowo od dzisiaj brytyjski GAME również informuje, że tytuł zadebiutuje w 2016 roku! Jest to dość zaskakująca sytuacja, ponieważ nie możemy zapomnieć, że końcówka roku zawsze należy do dwóch wielkich serii strzelanek.

Infinity Ward pracuje nad Call of Duty, a DICE zajmuje się Battlefieldem… Czy w okresie wrzesień-grudzień jest jeszcze miejsce dla kolejnego shootera?


Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/titanfall_2/news/titanfall_2_releases_in_2016_says_game.html

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall 2